Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

ABD Dışişlerine Pokemon GO Damgası!

/
/
/
414 Views

ABD Dışişlerine Pokemon GO Damgası!

Nintendo firması tarafından piyasaya sürülen Pokemon GO, 90’lı yıllara adeta damga vuran Pokemon çizgi filminin oyunu durumunda. Birçok ülkede resmi olarak yayınlanmamasına rağmen çeşitli APK uzantıları ile indirilen oyun, başta ABD olmak üzere büyük ülkelerde kullanıma sunuldu. Oyunu sadece çocuklar ya da gençler değil yetişkinler de büyük bir merakla oynuyor.

John Kirby’den Muhabire Soru!

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby tarafından düzenlenen günlük basın toplantısının başlamasına kısa süre kala Pokemon GO konuşması güne damga vurdu. Başta IŞİD olmak üzere çeşitli konularla ilgili açıklama yapacak olan Kirby, sözünü keserek telefonuyla oynayan muhabire Pokemon GO sorusu sordu.

John Kirby, muhabire, ‘Orada Pokemon denilen şeyden oynuyorsun değil mi?’ diye sordu. Bunun üzerine tüm gözler muhabire dönerken bir anda toparlanan muhabir dinlemeye devam etti. Muhabir, ‘Sadece göz atmıştım’ diye yanıt verebildi.

Yakaladın Mı?

John Kirby IŞİD ile ilgili konuşmasını sürdürürken birden bir durarak aynı muhabire, ‘Bari yakaladın mı?’ diye sordu. Bu soru gülüşmelere neden olurken muhabir bu kez herhangi bir cevap vermedi. Toplantı bu sözlerden kısa bir süre sonra sona erdi.

Sadece John Kirby’nin basın toplantısında değil birçok yerde Pokemon GO çılgınlığı devam ediyor. Zaman zaman gündelik işlerin aksamasına neden olan bu oyun adeta bağımlılık yaratarak sürekli oynama isteği uyandırıyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar