Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Bütün Pokemonları Yakalamayı Başardı!

/
/
/
562 Views

Bütün Pokemonları Yakalamayı Başardı!

Pokemon oyunu henüz tüm ülkelerde resmi olarak yayınlanmasıa da gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Son olarak gelen haberde oyunun resmi olarak oynandığı ABD’de bir oyuncu tüm Pokemonları yakalamayı başardı.

“153 Kilometre Yürüdü!”

ABD’nin New York kentinde yaşayan ftb_hodor isimli Reddit kullanıcısı ülkenin Pokedex’inde listelenen tüm Pokemonları yakaladı. Toplam 142 canavardan oluşan Pokedox listesini tamamlayan kullanıcı, geçtiğimiz gün telefonunun ekran görüntüsünü paylaşarak bunu ispatladı. ABD’nin ilk Pokemon GO Ustası unvanını almayı başaran kullanıcı takdir topladı.

Pokemon GO’da tüm canavarları almayı başaran kullanıcı bunun için 303 yumurtayı taradı ve yaklaşık olarak 153 kilometre yol kat etti. Kullanıcı bunu 31.Level’de gerçekleştirdi ve tüm bu olayı 2 haftada tamamlamayı başardı.

4269 Pokemon Toplamış!

ABD’nin ilk Pokemon GO Ustası olan kullanıcı toplamda 4269 Pokemon topladığını açıkladı. Yapılan istatistiklere göre yakalanabilecek toplam 151 tür Pokemon bulunuyor ancak bu türlerin hepsi her yerde görülemiyor ve bazısı nadir olarak bulunuyor.

142 türün tamamlanması ve bunun 2 haftada yapılması ise büyük bir başarı olarak görünüyor.

Pokemon GO tüm ülkelerde resmi olarak yayınlanmadı. ABD ve Avustralya ise oyunun ilk yayınlandığı ülkeler arasında yer alıyor. Özellikle buralardan Pokemon GO ile ilgili ilginç haberler geliyor.

Bakalım 142 türün tamamlanmasının ardından oyunda yer alan tüm canavarları alan ilk isim kim olacak?

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar