Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Mourinho’dan Pokemon GO Yasağı!

/
/
/
263 Views

Mourinho’dan Pokemon GO Yasağı!

Sezon başında İngiltere’nin Manchester United takımının başına geçen başarılı teknik adam Jose Mourinho, gittikçe artan Pokemon GO çılgınlığına daha fazla sessiz kalamadı. Portekizli çalıştırıcı konuyla ilgili kulüp yetkililerine bilgi verdi.

Bazı Dönemler Yasak!

Futbol dünyasını da kasıp kavuran Pokemon GO çılgınlığı, futbolcuları da etkisi altına aldı. Bu durumdan rahatsız olan Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, kulüpteki futbolculara bazı yasaklamalar getirdi. Bu oyunun soyunma odasına oynanmasını yasaklayan Jose Mourinho, tedbir almak zorunda kaldı.

İngiliz Daily Star Gazetesine açıklama yapan kulüp yetkilisi, ‘Jose, oyuncular ve personelin maçlara daha iyi konsantre olması için karşılaşmalardan 48 saat önceden itibaren oyun oynanmasının bırakılmasını istedi. Bunu da bizler aracılığıyla tüm personel ve futbolculara iletti.’

Soyunma Odasında Pokemon GO Çılgınlığı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon GO, futbol dünyasını da etkilemeye devam ediyor. Sadece Manchester United değil birçok takımda futbolcular oyunun adeta bağımlısı olmuş durumda. Bu duruma tepki gösteren teknik direktörler bu konu hakkında önlem almak zorunda kalıyorlar. Maçlara konsantre olunmasını ve oyuncuların yorgun olmaması için önlem alıyorlar.

Bakalım Pokemon GO çılgınlığı için başka hangi teknik adamlar açıklama yapmak ve tedbir almak zorunda kalacak? Çıktığı günden beri milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun devasa bir ekonomiye dönüşüyor ve Nintendo firmasının ön planda olmasını sağlıyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar