Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Poke Toplarını Kurtarma Tekniği

/
/
/
687 Views

Beta sürümü nedeniyle diğer ülkelerde de bu sorun varmıdır ? Bilinmez ama ülkemizde Pokemon GO oynayanlar için bir sorun olup onun çözüme dair bir iki taktikle çözüme kavuşturacağız. Sanırım bir çoğunuzun telefonu kırasınız geldiği bir olay olan tamda pokemonu yakalayıp hapsetmişken poke topunuzun donduğu an işte bu yazımız sizlere çözüm olacaktır.

  1. Poke topunuz donabilir,
  2. Yakaladığınız pokemon yok olabilir.

Bu iki sorun ile mutlaka yer yer karşılaştığınız varsayımıyla sizlere başka yerde bulamayacağınız çözümleri sizlere sunuyoruz. Bu yolları denedikten sonra, artık toplarınız eskisi kadar fazla veya hiç donmayabilir.

Pokemon go oyununda poke toplarını pokemonlara attığınızda eğer server yoğun olduğu anlarda veya olduğunuz bölgede kalabalık olduğu zaman bu sorun karşınıza çıkmaktadır. Bazen sunuculara da saldırı niteliğinde yoğunluk olabileceği varsayımıyla bu topların donması olasıdır. Yine başka bir söz konusuda başta dediğimiz gibi oyun yapımcılarının henüz oyunu tamamlayamadıkları ve beta sürümü olduğu için bu donma olasıdır.  Malesef donan topları geri alma sorunu ve poke topları donma sorunu oyun tamamlanana kadar geçerli olacağa benzemektedir.

Donan poke toplarına kesin çözümler

  1. Poke topunu pokemonun üzerine attığınız zaman donma yaşarsanız hemen sol üst tarafta çıkan ve döner vaziyetteki poke topunu bekleyin ve gördüğünz zaman hemen ana ekrana dönün. Kesinlikle oyunu kapmayın ve yeni oyun başlatmayın. Arka planda 10 sn kadar bekleyin ve ardından pokemon go uygulamasını tekrar açın göreceksiniz ki hiç bir sorun olmadan kaldığınız yerden devam ediceksiniz.
  2. Diyelim ki bir pikachu gördünüz ve çok heyecanlandınız ama ya poke toplarınız donarsa !!! işte yine sizlere bir önceki yöntemden farklı bir yöntem ile korkmanıza gerek kalmadan çözüm olacaktır. Bu tekniği pokemon toplarını atmadan önce pokemona tıklayarak poke sahnesin gelecek ve bu arada bir 10 sn civarı bekledikten sonra yine sunuculara zaman kazandırarak donmanın önüne geçiyoruz.
  3. Son olarak ise poke topuyla pokemonu yakaladıktan sonra donma sorunu ile karşılaşırsanız donuk sürede bir kaç dakika bekleyip pokemon go uygulamasını tamamen kapatarak oyuna tekrar giriş yaparak o pokemonları yakaladığınızı göreceksiniz. Fakat bazende bazı pokemonlar hemen yakalanmadığı için poke toplarından kaçmış ise yakayamamışsınız demektir.

Gördüğünüz üzere pokemon go oyunu ile şimdilik yaşanan donma sonuna 3 madde halinde çözüm sunmuş olduk. Kısa vadeli çözümler ile neden yakalamış olduğunuz pokemonunuzu kaçırasınız ki ya da neden boşuna poke toplarınızı atmış olasınız ki geçici olarak bu maddeleri dikkatle okuduğunuzda sizlere çözüm olacaktır.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar