Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Çılgınlığı Sınırları İhlal Ettirdi

/
/
/
647 Views

Pokemon Çılgınlığına Kapılan İki Genç Ülke Sınırlarını İhlal Etti

Bildiğiniz gibi Pokemon Go çılgınlığı tüm dünyayı sardı. Pokemon Go çılgınlığı yüzünden çeşitli ilginç haberlere maruz kalıyoruz. Gün geçmiyor ki; dünyanın farklı ülkelerinden tuhaf pokemon haberleri gelmesin.

Daha önce Pokemon Go oynarken; ceset bulma şokunu yaşayan, uçurumdan yuvarlanan, başkasının evine girip; hırsız sanılarak öldürülen insanlar görmüştük.

Sınır İhlali Yaptılar

Garip ve komik olayların maalesef ki sonu gelmiyor. Oyunun büyüsüne kendilerini kaptıran birkaç genç Kanada ve A.B.D. sınırını farkında olmadan ihlal ettiler.

ABC NEWS’ten alınan bilgilere göre; Kanada’nın Alberto şehrinden yola çıkan gençler, Montene sınırından ABD’ye girdiler. Fark edilince de sınır güvenliği tarafından gözaltına alındılar.

Sınır güvenlik ekipleri gençleri sorgulayıp bir suç unsuruna sahip olmadıklarını fark edince ailelerine telefon etti ve gençleri onlara teslim etti.

Pokemon Go Daha Nasıl Haberler Getireceği Tartışılmakta

Bu olayın ardından insanlar kendilerine şu soruyu soruyorlar: -Nasıl oluyor da bir oyunu oynarken insanlar bu kadar kendilerini kaybedip çeşitli olayların ortasında kalabiliyorlar.

Daha önce de karşı karşıya kaldığımız bu tip Pokemon Go haberlerini de göz önüne alırsak; bu tarz haberleri daha çok duyacağız gibi duruyor. Umarız, insanlar kendilerini bu kadar çok kaptırmamalarının gerektiğini farkederler de milli ya da uluslararası bir felaketle karşı karşıya kalınmaz. Bu çılgınlığın önünü almak zorundayız.  Yoksa daha ilginç ve komik olaylar peşimizi bırakmayacak ve dünya gündemini bu tip haberler daha uzun zaman meşgul edecek.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

1 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar