Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

Pokemon Go Adlı Yeni Oyun

/
/
/
707 Views

Nintendo Pokemon Go adlı akıllı telefon oyunu ile piyasaya çıktığından bu yana adeta piyasayı kavurmuş durumda. oyun severlerin gösterdiği ilgi ile Oyun firmasının hisselerinin ilk defa bu denli uçtuğu söylenmekte. Oyun tam olarak tamamlanmasa bile oyuncuların ilgisi ile adeta serverlar dolmakta ve taşmakta.

Super Mario ve Zelda adlı oyunları da yapan nintendo bu pokemon go ile piyasa değeri 7 milyar doların üzerinde arttı.  Bu oyun ile kullanıcılar çocukken sevdiğimiz çizgi film ile en sevdiği karakteri seçecek ve onun geliştirmeye başlayacak. Pokemon Go piyasaya çıktğı 7 temmuzdan bu yana ABD ve Avurstralya’daki bedava uygulamaları arasında en üst sırada yer alıyor.

Oyunseverler arasında büyük beğeni bulan bu oyun ile topladığınız pokemonları eğitip level atlanıyor ve diğer pokemon go sahipleri ile kurulan savaş alanlarında savaşlar yapılıyor. Bu pokemonları toplamak bu kadar da kolay olmasa gerek. Pokemon karakterleri için sokak sokak gezmek ve bulunan pokemonları da eğitmek gerekmekte.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

2 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar