Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

Pokemon Go Android

Pokemon GO APK Dosyası Nasıl İndirilir?

Pokemon go adlı oyunu cep telefonlarınıza ister ios olsun ister android nasıl indireceğinize dair adımlar aşağıdaki gibidir.

  1. Kullandığınız telefona göre en son sürüm olan Pokemon GO APK dosyasını indiriniz.
  2. İndirdiğiniz Android veya İos apk için telefonunuzun Unknown Sources ya da Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğine giriş yaparak güvenlik için telefonlarda bulunan bu seçeneği yani bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeyi unutmayınız.
  3. Etkinleştirme işleminden sonra indirdiğiniz Pokemon GOAPK dosyasına tıklayarak programla gelecek yönergelere uygun seçimler yaparak ileri ileri deyin ve yüklemeyi tamamlayınız.
  4. Pokemon Go Türkiye için oyunu oynayacaklar için şimdiden hayırlı olsun.

Şimdi ise sizlere pokemon go indirebileceğiniz android apk’ları ve ios apk’ları aşağıdaki linklere tıklayarak indirebileceğiniz şekilde sizlere sunuyoruz.

Pokémon GO – Android Apk TIKLA İNDİR Google Play

Bu linke tıkladığınızda eğer hesabınız Türkiye olarak ayarlı ise haliyle bu sizin ülkenizde desteklememktedir diye bir bildirim ile karşılaşacaksınız. İşte o zaman da aşağıdaki adrese tıklayarak direkt indirme yapabilir siniz.

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/