Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go APP Store’da Rekor Kırdı!

/
/
/
694 Views

Pokemon Go APP Store’da Rekor Kırdı!

90’lı yılların fenomen çizgi filmi Pokemon’un oyunu Nintendo tarafından piyasaya sürüldü. İlk çıktığı günden beri çok büyük bir ilgiyle karşılanan Pokemon GO oyunu oyun piyasasını alt-üst etmeye devam ediyor.

İlk Haftadan Rekor!

Apple tarafından kullanılan iOS işletim sistemine resmi olarak henüz 1 haftadır gelen Pokemon GO rekor kırmayı başardı. Yıllar sonra mobil oyunuyla karşımıza çıkan Pokemon GO, iPhone kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla oynanıyor. En fazla konuşulan konu olan Pokemon GO, bu sosyal başarısını indirme rakamlarına da yansıtmış durumda.

App Store üzerinden indirilebilen uygulamanın kaç kez indirildiği henüz tam rakamıyla belirtilmese de Apple yetkilileri tarafından Pokemon GO oyununun rekor kırdığı belirtiliyor. Henüz 1 hafta olmasına rağmen APP Store’da bulunan tüm uygulamalardan daha fazla indirildiği belirtildi.

Pokemon GO Çılgınlığı

Pokemon GO oyunu henüz dünya genelinde indirilme aşamasına gelmedi. Henüz az sayıda ülkede indirilebilir durumda olan oyun, buna rağmen tüm dünyayı sarsmaya devam ediyor. Resmi olarak olmasa da bazı sayfalar üzerinden uygulamayı indirerek oynamaya başlayan birçok kullanıcı bulunmaktadır.

App Store üzerinden oyunun ne kadar indirildiğine dair resmi rakamların kısa sürede açıklanması bekleniyor. Efsane çizgi filmin oyununu yükleyen kullanıcılar sokakta buldukları Pokemonlara sahip olmaya çalışıyor ve diğer Pokemonlar ile kavga ettiriyor. Birçok yerde karışıklığa sebep olsa da oyun daha popüler olacak gibi görünüyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar