Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Pokemon Bilekliği / Pokemon Go Bilekliği

Pokemon Go Bilekliği

Pokemon Go Plus etrafınızda dolaşan Pokemonları yakalayabilmeniz için siz ekrana bakmadan bile sizin adınıza bluetooth aracılığıyla telefonunuza bağlayarak yolda denk geldiği pokemonları titreterek veya renk değişimi ile sizlere yakalama fırsatı sunuyor. Kısacası pokemon go plus bilekliği pokemon yakalama aracıdır.

Pokemon Go Bilekliği’nin Özellikleri

  • Pokemon Oyunu Go App bu yıl 4 Temmuz haftasında ortaya çıkmayı planlanırken Pokemon Go Plus sadece 34,99 $ pokemon sevenler için artık kullanılabilir olarak piyasaya sunuldu.
  • Pokemon Go Plus Cihazı ile size yakınlarda bulunan pokemonlara denk geldiğinde LED ışığı yanarak veya cihaza basarak da yakalayabilirsiniz. Bu konuda Pokemon bulmak için Quest size yardımcı olacaktır.
  • Pokemon Go Plus Cihazı gadget kadar 48 saat boyunca veya daha uzun kalmak için yapar DÜŞÜK BLUETOOTH ENERJİ teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Bu sayede bilekliğinizi uzun saatlerce kullanabileceksiniz.
  • Pokemon Go Bilekliğinin İçeriği : 1x Pokemon GO Plus Polyester, 1x Lityum hücreli pil ve Mystery Hediye yapılmış Çap 1x Bileklik 4-7 cm’dir

Pokemon Go Plus siz değerli pokemon severler için özelleştirilmiş ve kişiye göre 6 renk çeşidi mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz renginizi seçerek pokemonları yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Pokemon Go Plus Gadget Tüm Pokemon Eğitmenleri için daha fazla öğe kazanmak için özel Görev verilebilecek bu sayede daha fazla poke yakalayacaksınız. Bu bileklik ile Poke rozeti kazanacak ve Pokemon Go Plus Cihazı üzerinde taşıyıcıları erken oyun Profesör Oak alabilirsiniz STAR rozeti verilecektir.

Renkli Pokemon Go Bileklik Resimleri

 

Pokemon Go Plus etrafınızda dolaşan Pokemonları yakalayabilmeniz için siz ekrana bakmadan bile sizin adınıza bluetooth aracılığıyla telefonunuza bağlayarak yolda denk geldiği pokemonları titreterek veya renk değişimi ile sizlere yakalama fırsatı sunuyor. Kısacası pokemon go plus bilekliği pokemon yakalama aracıdır. Pokemon Go Bilekliği'nin Özellikleri Pokemon Oyunu Go App bu yıl 4 Temmuz haftasında ortaya çıkmayı planlanırken Pokemon Go Plus sadece 34,99 $ pokemon sevenler için artık kullanılabilir olarak piyasaya sunuldu. Pokemon Go Plus Cihazı ile size yakınlarda bulunan pokemonlara denk geldiğinde LED ışığı yanarak veya cihaza basarak da yakalayabilirsiniz. Bu konuda Pokemon bulmak için Quest size yardımcı olacaktır. Pokemon Go Plus…

Pokemon Go Bilekliği

OYUN KALİTESİ
TÜRKÇE DESTEĞİ
HİZMET KALİTESİ

Pokemon Go

orjinal pokemon go fiyatı, Pokemon Go Bilekliği, Pokemon Go Bilekliği Fiyatı, Pokemon Go Bilekliği'nin Özellikleri, Pokemon Go Bileklik, Pokemon Go Plus Cihazı, Pokemon GO! Plus, Renkli Pokemon Go Bileklik Resimleri,

User Rating: 5 ( 3 votes)

Hakkında admin

5 Yorumlar

  1. NERDEN TEMİN EDEBİLİRİZ ?

  2. pokemon bilekliği için sipariş versem kaç günde elimde olur

  3. bileklikler ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir