Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

Pokemon Go Efsaneleri

/
/
/
189 Views

CIA İle Bağlantısı Var!

Tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına almış olan Pokemon Go’ya insanlar da bir anda bağımlı hale geldi. “Pokemon GO” ismini taşımakta olan sanal gerçeklik oyununun, CIA ile de bağlantısı olabileceği iddialar arasında yerini alıyor.

Pokemon GO’nun geliştirici şirketi olan Niantic ve kurucusu John Hanke ve Google ortaklığı ile kurulan oyun şu anda İstanbul’un özellikle meydanları ve sahillerinde oynayan insanlarla karşılaşmışsınızdır.

Oyunda Arttırılmış Gerçeklik Söz Konusu!

Oyun; oyuncusunun kamerası ile jiroskopuna ulaşıyor ve sonrasında, gerçek dünyada evinde ya da ofisinde Pokemon yakalaması şeklinde oynanıyor. Bu sayede oyuna arttırılmış gerçeklik verilmesi sağlanıyor.

Pokemon Go oyunun konsepti ise son derece bilindik şekilde gelişiyor, öyle ki oyun, klasik Pokemon dünyası ile birçok benzer özelliği bünyesinde bulunduruyor. Açık bir evren dahilinde, hatta GPS konum temelli olarak da farklı Pokemon türleri keşfedilebiliyor, yakalanıyor ve galibiyet için rakipleriniz ile savaşabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra çoklu oyuncu desteği de sunmakta olan Pokemon Go oyunu, sanal bir dünyanın kapılarını oyuncularına açmakta.

Sınırlarımız dahilince henüz resmi olarak yayınlanmamış olan Pokemon Go buna rağmen büyük bir merakla sorgulanıyor. Oyun dünyası içerisinde yeni bir stil geliştirmekte olan Pokemon Go daha şimdiden oyun listelerini sallamaya başladı.

Kısa sürede dünya genelinde popülerleşmekte olan Pokemon GO oyununun geliştiricisi Nintendo’nun hisseleri ilk üç gün dahilinde yüzde 53 karla arttı. Şirketin piyasa değeri ise de 9 milyar dolardan fazla yükseklik gördü.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar