Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Pokemon Go / Pokemon Go Günümüzün En Popüler Oyunu

Pokemon Go Günümüzün En Popüler Oyunu

Pokemon Go: Günümüzün En Popüler Oyunu

Son zamanların adından sıkça söz ettiren oyunu Pokemon Go dünyanın her yerinde büyük bir ilgiyle indirilmeye ve oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Pokemon Go oynayan kişilerin deneyim ve tecrübeleri ise dünyada yayıldıkça oyuna olan ilgi her geçen gün daha da artarak kullanıcılarını kendisine daha çok bağlıyor.

Dünyanın her yerinde sanal gerçekliği en güzel şekilde yansıtan ve kişiyi gerçek hayatta harekete geçirmekle kalmayıp aynı zamanda hedef çapını günbegün arttırmaya devam eden Pokemon Go oyunu kullanıcılarının yaşadıkları tecrübeler ise bir hayli ilginç.

İnsanları pokemon avlamak uğruna kilometrelerce yola çıkmasını sağlaması yeterince ilginç ve şaşırtıcı iken aynı zamanda pokemon avına çıkan kullanıcıların aynı pokemon topunu yakalamak adına kavga etmeleri ve hatta dünyada bu kavgaların her geçen gün artması da hızla yayılan haberler arasında. Ayrıca pokemon topu avına çıkmış olan kimselerin yaşadıkları bazı deneyimler ise daha da tüyler ürpertici.

Amerika’nın Wyoming eyaletinde 19 yaşındaki bir kızın pokemon avına çıktığı zaman nehir kenarında pokemon topu ararken karşısına bir erkek cesedi çıkması dünyada hızla yayılan ve merak uyandıran bir haber oldu. Genç kız nehir kenarında rastladığı görüntü sonrasında polise haber verdi.

İşin daha da ilginç tarafı ise genç kız yaşadığı bu tecrübeden sonra yine de Pokemon Go oynamayı bırakmayacağını dile getirdi ve pokemon topu aramaya devam etti.

Hakkında admin

Bunlara Bakmak İster misiniz ?

Mourinho’dan Pokemon GO Yasağı!

Mourinho’dan Pokemon GO Yasağı! Sezon başında İngiltere’nin Manchester United takımının başına geçen başarılı teknik adam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir