Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Kurulumu

/
/
/
620 Views

İlk iş olarak indirme butonuna basarak oyunun apk dosyasını indiriyorsunuz. En az 4.4 sürümüne sahip olmanız gerekmekte, bu nedenle telefonunuzun güncellemelerinin yapıldığından emin olun.

pokemon-go-indir-apk
Dosyayı indikten sonra telefonunuzun ‘Ayarlar’ kısmına girip ‘Güvenlik’ seçenekleri üzerinden ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ bölümünün aktif edildiğinden emin olun. Aksi takdirde oyun yüklenmiyor. Bu seçeneği aktive ettikten sonra indirdiğiniz “Pokemon GO apk” dosyasına tıklayarak oyunun kurulumunu çok basit şekilde tamamlayabiliyor ve Pokemon GO’yu yüklemiş oluyorsunuz.

Değerli pokemon go hayranı arkadaşlar, sizlere eğer android telefonunuzda bu oyunu kuramadıysanız basit şekilde görsel olarak sizlere nasıl kurulum yapabilirsiniz aşama aşama aktaracağız.

Çok kolay bir şekilde Pokemon Go Kurulumu için sizleri görsel tanımlarımızla baş başa bırakıyoruz.

Not: Apk dosyaları resmi sürüm garantisi altında olmadığı ve direkt olarak yapımcılar tarafından dağıtılmadığı için telefonunuza zarar verebilir, son karar kendinizindir.

Pokemon Go Kurulumu 1. Aşama

pokemon-go-kurulumu

ilk önce http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/ adresinden android telefonunuz için direkt indirme linkine tıklayarak oyunun apk’sını telefonunuza indiriniz. veya aşağıdaki gibi indirme işlemi yapabilir siniz.

pokemon go indirebileceğiniz android apk’ları ve ios apk’ları aşağıdaki linklere tıklayarak indirebileceğiniz şekilde sizlere sunuyoruz.

Pokémon GO – Android Apk TIKLA İNDİR Google Play

Bu linke tıkladığınızda eğer hesabınız Türkiye olarak ayarlı ise haliyle bu sizin ülkenizde desteklememktedir diye bir bildirim ile karşılaşacaksınız. İşte o zaman da aşağıdaki adrese tıklayarak direkt indirme yapabilir siniz.

 

Pokemon Go Kurulumu 2. Aşama

pokemon-go-kurulumu-1

Kurulum dosyası yüklendikten sonra indirdiğiniz dosyaya tıklayarak açmaya çalışın. Bu indirdiğiniz dosyaya tıkladığınızda yükleme engellendi seçeneği gibi yandaki gibi seçenek ekranınıza gelecektir. Uyarıda ise “Güvenlik amacıyla, telefonunuz bilinmeyen kaynaklardan alınan uygulamaların yüklenmesini engelleyecek şekilde ayarlandı.” diye bildirim gelecek ve siz bu uyarı karşısında ayarlar  seçeneğine tıklayacaksınız.

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 3. Aşama

pokemon-go-kurulumu-2Bilinmeyen kaynaklar seçeneğine gelerek yanda boşda duran kutucuğu işaretleyerek aşağıdaki görseldeki gibi ayarlamaları yapmamız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 4. Aşama

pokemon-go-kurulumu-3

 

Bilinmeyen kaynaklarda bulunan kutucuğu işaretlediğimizde bu ekran önümüze gelerek bizlere akıllı telefonumuz uyarı niteliğinde kutucuk açar. Bu işlemi genel onay olarakda kullanabileceğiniz gibi sadece yalnızca bu oyun için onaylarak daha fazla güvensiz dosyalara izin vermenizin önüne geçebilirsiniz. Tamam seçeneğine tıklayarak sonraki adıma geçelim.

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 5. Aşama

pokemon-go-kurulumu-4

5. aşama olarak Pokemon Go ekranı gelir ve size Bu uygulamayı yüklemek istiyor musunuz ? Herhangi bir özel erişim gerektirmez diye ekran getirir ve sağ alt kısımda bulunan yükle seçeneğine tıklayarak bir sonraki adıma geçiyoruz. Böylece artık mutlu sona doğru ilerliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 6. Aşama

pokemon-go-kurulumu-5

Kurulum tamamlandığında yani 6. aşamada Pokemon Go Kurulumu yandaki gibi sizlere uygulama yüklendi seçeneğini sunarak Bitti veya Aç ile ne yapcağınızı sormakta. Burada eğer oyunu daha sonra oynamak isterseniz bitti seçeneğini veya hemen Tüm Türkiye’de merakla oyun severleri bekleyen pokemon go oyunu için aç seçeneğine tıklayarak 7. aşamaya geçiniz.

 

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 8. Aşama

pokemon-go-kurulumu-6

Bu aşamada bir takım oyun kurulumu için izinler konusunda seçenekler gelecektir. Burada 4 seçenekli onay işlemine izin ver dedikten sonra oyun kurulumu tamamlanmış olacak ve 9 aşama için oyuncunuzun karakterini seçmeye başalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 9. Aşama

pokemon-go-kurulumu-7

Hemen hemen son aşamaya geldiğimizi artık karakterimizi de seçtiğimize göre son adım olan 10. adımımızda pokemon go oyunu kurulumu bitmiş demektir. Artık bize düşen bu oyun için karakterler yakalamak ve  yakın zamanda gelecek turnuva için karakter yetiştirmek.

 

 

 

 

 

 

Pokemon Go Kurulumu 10. Aşama

pokemon-go-kurulumu-8

son aşama ile de Pokemon Go oyunumuz sonlanmış bulunmakta. Sizlere nasıl kurulum yapılır kısaca açıklayarak kurulum yapmak ve bu eğlenceli oyuna şimdiden rakipleriniz çoğalmadan ulaşmanıza katkı sağladık. İyi eğlenceler dileriz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

1 Comments

  1. merhaba.. google hesabı ile oyunu açamıyorum malesef. pokemon traıner clup ile açmayı denedim ama malesef olmuyor. yardımcı olur musunuz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar