Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

Pokemon Go Nedir ?

img

Pokemon Go Nedir ? Pokemon Go ne zaman çıkacak? Pokemon GO APK nasıl indirilir? pokemon-go-logoPokemon Go hangi telefonlar ile uyumlu, Pokemon Go Android İndir ? Pokemon Go ios İndir, Pokemon GO oyununu nasıl indirilir?, gibi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hayranlarını meraklandırıyor.

işte sizlere yukarıdaki bütün soruların cevaplarını hem görseller aracılığıyla hem de ilk defa indirecek birisinin bile kolayca indirip telefonuna kurabileceği şekilde açıklamalarda bulunacağız. Çünkü kısa sürede tüm Türkiye’de de pokemon go çılgınlığı baş göstereceğe benzediğinden sizlere bu konuda önceden bilgilendirme yapalım dedik.

Söylenenlere göre GPS sistemi ile çalıştığından dolayı hem internet hem de pil durumunda aşırı yoğunluk sağladığından tüketime sebebiyet verdiğidir. Oyun kurulumu kolay olduğundan dolayı indirenler için kolaylıkla kurulumu ve oyun oynaması yapılabilmektedir. Bu oyunu yüklemeye çalışan fakat yükleyemeyen kişiler mutlaka telefonlarının Intel Atom işlemcili Android olmamasına dikkat etmelidirler. Çünkü bu tip telefonlara şuan için pokemon go yüklenmemektedir.

Yine pokemongo oyunu tablet içinde herhangi bir uygun sürümü mevcut değildir. Şimdilik akıllı telefonlar uyumluluğu olup tablet için pokemon go çalışmaları devam etmektedir.

Çocukluk çizgi filmi olan pokemon için bir iki yıldır yapımı için düşünülen harika ötesi bir oyun ortaya çıkartılmış ve oyun şimdiden tüm dünyadan fan cluplar kurulmaya başlanmış bile. Pokemon Go oyunu ile dünya da olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılmaya devam ettiği gibi sokaklarda insanların elinde telefon ile karış karış gezdiklerini duyarsanız şaşırmayın. Çünkü insanlar pokemon go uygulamasını telefonuna indirdikten sonra sokak sokak dolaşıp pokemon karakteri arayarak onları hesaplarına katmayı hedeflemektedir.

pokemon-go-balbazarPokemon GO oyunu için ülkemizde resmi olarak herhangi bir çıkış süreci olmamasıyla birlikte Pokemon GO’yu oynamak için yapmanız gereken şey oyunun APK dosyasını telefonunuzla uyumlu olanını bulup telefonunuza indirmek. Yukarıda da maddeler şeklinde aktardığımız gibi apk dosyasını telefonunuza indirdikten sonra, ayarlar altındaki güvenlik seçeneklerinden, bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğini onaylayarak, kurulum için ilk aşamayı tamamlayıp ardından indirdiğimiz apk dosyasına tıklayarak kurulumu sağlıyoruz.

Başka bir indirme şekli ise telefonunuzdan google play veya app store için yeni bir hesap açıp açtığınız hesap için ülke seçimini şu an için yalnızca Avustralya, Yeni Zelenda ve Kuzey Amerika olarak gösterip İOS VE ANDROİD için uygulamayı indirmeniz mümkün.

Pokemon Go oyunu aslında bir sanal gerçeklik mantığı ile hayata geçirilmiş ve tüm dünyada olduğu gibi oyuncular hesapları için ilk önce bulundukları ortamlardaki pokemonları toplamaya başlamaktadırlar.

Daha fazla pokemon için kullanıcılar için sokaklarda gezip Pokemonları yakalamanız gerekmektedir. Toplanılan pokemonları ise level atlatıp diğer oyuncuların pokemonları ile savaştırabilirsiniz. Oyun için seviyesi artırma işlemi olduğu gibi eğer o bulduğunuz pokemonu sevmediyseniz bir arkadaşınıza transfer edip onda bulunan sevdiğiniz pokemonuda kendinize alabilirsiniz. Bu durumda daha çok pokemon go için daha çok gezmek gerekecek.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo

iOS: AU: https://appsto.re/au/XnIpbb.i

NZ: https://itunes.apple.com/nz/app/pokemon-go/id1094591345?mt=8