Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Ortalığı Kasıp Kavuruyor

/
/
/
173 Views

pokemon go ortalığı kasıp kavuruyor

Son zamanların en çok ilgisini çeken oyunu pokemon go insanlarda inanılmaz bir heyecan uyandırdı.  Gerçek hayatla iç içe oynanabilen bu harika oyunun en büyük farkı insanlarla iletişim halinde oynanması diyebiliriz. pokemon go henüz Türkiye’de yaygınlaşmadan pek çok insanın telefonuna indirildi.

Oyun için gereken tek şey ios ya da android bir telefona sahip olmanız. Oyunu telefona indirdikten sonra dışarıya çıkarak keyifle oynayabilirsiniz. Bu harika oyunun diğer pokemon oyunlarından en büyük farkı da bu. Daha önceki pokemon oyunlarında sadece oyun dünyasında oynuyorduk. Bu oyunda ise gerçek hayatta pokemonlar bulunuyor.

Dışarıda dolaşırken pokemonları bulmaktan büyük keyif alacaksınız. Bu oyunda internet üzerinden sizin konumunuzun da bulunduğu gerçek dünyanın haritası gösterilir. Dışarıda dolaştıkça gerçek pokemonlara rastlarsınız. Pokemonları yakalamak için de poke topu fırlatmanız gerekir. Bu oyunu oynamak için dışarı çıkmak dışında farklılıkları da mevcut.

Diğer oyunları sadece Nintendo konsolları yardımı ile oynayabiliyorduk ve bu oyunlar oldukça tuzluydu. Buna bağlı olarak da çok fazla oyuncu bulamıyorlardı. Ancak Pokemon go tamamen ücretsiz ve gerçek dünya ile iç içe bir oyun.

Bu ve daha buna benzer pek çok farkıyla insanlar tarafından çok oynanıyor. Bu oyun sayesinde hem dışarıda temiz hava alma şansı yakalıyor hem de oyun oynamanın keyfini yaşıyorsunuz. Hala oyunu denemediyseniz en kısa sürede denemenizi tavsiye ediyoruz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar