Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO Futbol Dünyasını Etkiliyor!

/
/
/
490 Views

Pokemon GO Futbol Dünyasını Etkiliyor!

Nintendo tarafından piyasaya sürülen Pokemon GO çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcıların sokakta ya da herhangi bir yerde Pokemon bulmaları ve bunları dövüştürmelerine dayanan oyun, hareket vaat ediyor. Bu da oyunu cazip kılıyor. Bu konu futbol dünyasını da derinden etkiliyor.

Griezmann ve Aubameyang Oyuna Bağlandı!

Son olarak Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun yasaklamak zorunda kaldığı Pokemon GO oyunu, soyunma odalarını ele geçirmeye başladı. Futbol dünyasının önde gelen isimleri oyunla ilgili paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle Atletico Madrid’in Fransız yıldızı Antoine Griezmann’ın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Takipçilerine Pikachu bulduğunu belirten bir paylaşım yapan Griezmann’ın zamanının büyük bir kısmını bu oyunu oynayarak geçirdiği belirtiliyor. Aynı şekilde Borussia Dortmund’un yıldızı Pierre Emerick Aubameyang da oyunun tutkunları arasında yer alıyor.

Uzmanlar Uyarıyor!

Pokemon GO çılgınlığının yeşil sahalara da yansıması uzmanları endişelendiriyor. Oyunda Pokemon bulmak için sokağa çıkmak zorunda kalınması futbolcular için risk teşkil edebilir diyen uzmanlar dikkatli olunması gerektiğini belirtiyorlar. Yine de birçok futbolcu bu oyundan kolay kolay vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

Birçok ülkede henüz resmi olarak yayınlanmayan, 90’lı yılların fenomen çizgi filmi Pokemon’un oyunu olan Pokemon GO ile ilgili ilginç haberler gelmeye devam ediyor. Bakalım spor kulüpleri bu konuyla ilgili nasıl bir önlem almak zorunda kalacaklar?

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar