Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Oyun Dünyasında Rekor Kırıyor

/
/
/
768 Views

Hepimizin oynamaktan keyif aldığı oyunlar vardır. Çoğu internet üzerinden oynanan bu oyunlar hayatımızın çok büyük bir kısmında yer alıyor. Sizlere son günlerde sıklıkla adını duyuran yepyeni bir oyundan bahsetmek istiyoruz.

Pokemon go bu oyunların başında geleceğine inanılan bir oyun.  Daha önce de farklı pokemon oyunlarının olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu oyun tamamı ile başka diyebiliriz.

Pokemon go insanlar tarafından büyük beğeni görüyor. Öyle ki insanlar sosyal medyadan çok daha fazla pokemon go’da vakit geçirmeye başladılar. İnsanların çok keyif aldığı bu oyunun diğer pokemon oyunlarından en büyük farkı ise diğer kullanıcılarla iç içe oynanması. Bu oyun diğer oyunlar gibi sadece oyun dünyasında geçmiyor.

Pokemon go oyununda en temel kural dışarıya çıkmak. Oyunda önünüze bir harita çıkıyor. Siz dışarıda gezerek diğer pokemonları buluyor ve poke topu atarak yakalıyorsunuz. Bu sayede hem dışarıda temiz hava alıyor hem de oyunda keyifli dakikalar geçiriyorsunuz. Pokemon go’yu daha önce oynayanlar oyunun paralı olduğunu bilirler.

Ancak bu oyun tamamen ücretsiz. İnsanlar pokemon go’yu biraz da bu nedenle tercih ediyor. Daha şimdiden inanılmaz bir kitleye sahip olan bu oyun android ve ios telefonlarda oynanabiliyor. Telefonunuzun ve internetinizin olduğu her yerde bu oyunu rahatlıkla oynayabilir, arkadaşlarınıza da tavsiye ederek çevrenizi genişletebilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar