Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Oyun Dünyasında Rekora İmza Attı

/
/
/
543 Views

Pokemon Go Oyun Dünyasında Rekora İmza Attı

Henüz 1 hafta bile olmadan inanılmaz bir oyuncuya sahip olan Pokemon Go oyun dünyasında rekor kırdı. Oyun dünyasına bomba gibi giren Pokemon Go, kullanıcıların bu kadar ilgi göstermesi nedeniyle diğer oyunları arkasında bıraktı.

Oyun bundan yaklaşık 26 yıl önce yayımda bulunan Pokemon isimli çizgi filmden esinlenilerek yapıldı. Daha önce de farklı Pokemon oyunları karşımıza çıkmıştı. Ancak Pokemon Go, Pokemon oyunları arasında en çok ilgi gören oyun oldu. Mobilde oynanan Pokemon Go, hem Play Store’da hem de Apple’da en fazla indirme alan uygulama olarak rekor kırdı.

Sadece 1 hafta kadar kısa bir süre içerisinde diğer oyunları solda sıfır bırakan Pokemon Go’nun geçtiğimiz günlerde indirilme oranının çok daha artması, ileride çıkacak oyunlar için rekoru fazlasıyla zorluyor. Sadece oyun oynamak amacını taşımayan, aynı zamanda insanları da sosyalleştiren Pokemon Go insanların vazgeçilemez bir parçası haline geldi. Öyle ki son 1 haftadır insanların sosyal medyadan çok daha fazla Pokemon Go’da zaman geçirdiği ifade ediliyor. En büyük farkı dışarıda dolaşarak oynanması olan Pokemon Go sayesinde insanlar akın akın dışarıya çıkıyor.

Pokemon Go’nun Kırdığı Rekor Apple Tarafından Tasdik Edildi

Dünya’nın en büyük indirme sitelerinden bir tanesi olan Apple Pokemon Go’nun indirme rekoru kırdığını ifade etti. Pokemon Go sadece oyun dünyasında değil Apple store’da da en çok indirilen uygulama olarak tarihe geçmeyi başardı.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar