Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO Plus Nedir ?

/
/
/
683 Views

Pokemon GO Plus ın ne olduğunu ve pokemon go ile ne alakasının olduğunu sizlere kısaca açıklasak sanırım yeterli olacaktır. Go! Plus etrafınızda dolaşan Pokemonları yakalayabilmeniz için siz ekraa bakmadan bile sizin adınızı bluetooth aracılığıyla telefonunuza bağlanan  sırf firma tarafından bu pokemanları yakalayabilmeniz adına sizleri düşündükleri bir araç doğrusu oyun aracı.

Pokemon GO! Plus ı kullanmak oyunu oynayabilmek adına bir zorunluluğu bulunmamakla birlikte sadece sizlere sizin haberiniz yokken etrafında yakaladığı pokemanları titreyerek veya bildirim olarak ilettiği için sizler daha fazla pokemon karakteri toplayacaksınız. Başka bir işlevi ise savaş yaptınız ve o pokemonu kazandınız bu kolluk aracılığı ile onları kolayca yakalayabilirsiniz.

Pokemon GO! Plus Ücreti olarak ülkemizde henüz olmamakla birlikte piyasaya 30 ile 50 dolara satışa çıkacağı ve bizce bu oyun parçasını almak için şimdiden binlerce insan sıra beklemektedir. Çünkü bu oyun bütün dünyada piyasaları kasıp kavurdu ve ülkemizde de bir hayli kullanıcısı oluştu. Bu yüzden zahmetsizce elinizde telefon ekranına bakarak görülmeyen kazalara da sebebiyet vermemek adına güzel bir şey olduğu ortada.

Gelişen durumlardan siz değerli kullanıcılarımızı haberdar edeceğiz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar