Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Şarj Sorununa Çareler

/
/
/
540 Views

Pokemon go ile dikkat ederseniz 7 ‘den 70 e herkesin elinde gezer halde ve ekrana bakaraktan dolaşan insanları çevremizde görür hale geldik. Çünkü pokemon go oyuncuları akıllı telefonları ile sokak sokak gezerken pokemon karakteri aramakta ve haliyle fırsatları kaçırmamak adına devamlı dikkatlice ekrana bakmaktadırlar.

İşte bu nedenlidir ki telefonların şarjları hemen bitmekte normal işlerimiz için telefonlarımızda şarj kalmamakta. Pokemon Go Şarj için bir çok çözümü bir araya getirerek siz değerli müşterilerimizin bu tip sorunlarına çare sunalım dedik. Peki Pokemon Go Şarj Çözümü nedir ? sorusuna aşağıdaki paylaşımımızla bir hayli çözüm üreteceksiniz.

Pokemon Go oyunu çıktığından beri, yaklaşık 4 gündür, prizlerin başından ayrılmıyoruz. Çünkü oyun görsel efektleri ve konum bazlı çalışması sebebiyle çok şarj yemekte. Bizlerde bu şarj sorununa nasıl çözümler getirebilir araştırdık. İşte bilinen ve bilinmeyen çözümler;

Google Haritaları Bölgesel Yükleme

Google haritasının yüklü olmasının yanı sıra bulunduğunuz ili de yükleyerek devamlı gps ile veri çekerek en önemli sorun olan şarjınızı ve internetinizi bitirmeyin. İşte devamlı veri çekme işleminin önüne geçecek pratik çözüm size. Bu kolay yöntem ile adeta hayatınız kurtulacak 🙂

  1. Öncelikle telefonunuza yüklü olan  Google Haritalar uygulamasını açarak işleme başlayalım,
  2. Bulunduğunuz ile neresi ise o ili arama alanına yazarak arama yapınız, örneğin ankara, istanbul gibi,
  3. Açılan ekranın en alt kısmında çıkan beyaz boşluk alana tılklayınız,
  4. Son olarak açılacak olan ekranı sağ kısma doğru baktığınızda indir diye seçenek olacak ve ona tıklayarak indiriniz.
  5. Bütün işlem bu kadar.

Bütün olarak bu 4 aşamalı işlemi yaptığınızda sizlere muhteşem faydasını göreceksiniz fakat sizleri son bir hususta daha bilgilendirerek sonraki pokemon go şarj çözümü yöntemlerini açıklamaya devam edelim. Bu işlemi yaparken 250 mb civarı kotanız dolacağı için mutlaka wifi ortamında indirme yapınız 🙂 Böylece yükleme sonucunda harita yenilenmeyeceği için bu oyun da şarjınızı da daha az tüketecektir.

Sizlere aktaracağımız en önemli şarj çözüm yöntemi bu olmakla birlikte bir iki değişik yöntem ile de  sorununuza çözüm üreteceksiniz. Bunlardan ikinci yöntem olarak karşınıza çıkacak olan şey güç tasarrufu moduna telefonunuzu alarak şarjınızın orantılı gitmesini sağlayabilirsiniz. Üçüncü olarak ise powerbanklar sayesinde şarjınız bittiğinde bile hemen cihazınıza takarak yettiği kadar şarj edip pokemon go oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

1 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar