Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO Sistem Gereksinimleri Nedir?

/
/
/
721 Views

Pokemon GO Sistem Gereksinimleri Nedir?

Pokemon Go oyunu, tüm Dünya’da etkisini büyük bir ivme ile gösteriyor. Milyonları bulan hayran kitlesine ulaşan Pokemon Go’yu telefonunuza nasıl yükleyebilirsiniz? Legal yollar ile Pokemon Go nasıl indirilir? İşte tüm detaylar!

Pokemon GO sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olup, oyunu telefonunuza sorunsuz bir şekilde kurabilmeniz için minimum olarak telefonunuzun bu özellikleri karşıladığından emin olmanız gerekiyor.

Pokemon GO Android Sistem Gereksinimleri

Android 4.3 (Jelly Bean) ve üzeri
RAM: 1 GB ve üzeri
İşlemci: 1.0 GHz dualcore ve üzeri
Grafik: Adreno 305 ve üzeri
GPS, WiFi, Mobil Veri

Pokemon GO iOS Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: iOS 6 ve üzeri
İşlemci: 1 GHz Cortex-A8 ve üzeri
RAM: 1 GB ve üzeri
Grafik: PowerVR SGX535 ve üzeri
GPS, WiFi, Mobil Veri

Bu gereksinimle arasında özellikle de bağlantı hızına dikkat çekmek gerekiyor. Çünkü oyunu kesintisiz bir şekilde oynamak istiyorsanız, internet bağlantınızın oldukça güçlü olması gerekiyor. Bu da telefonunuzun tercihen WiFi ile internete bağlanması anlamına gelir. Fakat özellikle de dışarıda Pokemon avına çıktığınızda WiFi imkanından faydalanmak imkansıza dönüşebiliyor. Bu durumda 3G, 4G yada 4,5G hızında bir bağlantı kullanmanız, oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz için yeterli olacaktır. Unutmayın ki daha çok pokemon avlamak için daha çok yer keşfetmelisiniz. Bu yüzden internet bağlantı hızı ve kalitesi önemli.

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar