Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go Sunucularına Saldırı Tehdidi

/
/
/
463 Views

Daha öncesinde pokemon go sunucusuna saldırdığını idda eden bir grup hacker gurubu olan Poodlecorp tekrar pokemon go sunucularına saldırı gerçekleştireceklerini belirtti.

Artık pokemon go adlı dünyayı kavuran oyundan bahsetmeye gerek kalmamıştır, çünkü bu oyun ile oyun sahibinin kazandığı parayı bırakalım tüm dünyada olay olması dolayısıyla da 7’den 70’e herkesin dilindedir. Bu zamana kadar çıkartılmış oyun gruplarının içinde en gerçekçi oluşuyla da sanal gerçeklik oyunu olarak da adlandırılan Pokemon Go Oyunu oyunseverlere göre dünyanın en iyi oyunu.

İşte poodlecorp adlı hackerler bu en iyi oyunu nedeni bilinmez ama sunucularına ddos saldırı yaparak sunucuları yavaşlatmayı belkide tamamen bertaraf etmeyi düşünmekteler. Bizce tam anlamıyla hem güvenlik olsun hem de beta sürümünden daha tamamen çıkamamış bu dünyanın en iyi oyununu 1 Ağustos 2016 yılında devre dışı bırakarak gün boyu oyuncuların girişini engellemeyi hesaplamaktalar.

“Pokemon Go” 1 Ağustosta Hacker Grup tarafından sunucularına saldırılmak kaydıyla kapanacak mı ?

Saldırıyı yapacaklar içinde popüler liderlerden olan @xotehpoodle adlı şahıs yapmış olduğu açıklama ile bu saldırının nedenini bir rivayete göre oyunun “şu anda popüler olması” ve “kimsenin kendilerini durduramayacak” olarak kendilerini görmeleri fantezisiyle ortaya çıkmış bir saldırı. Gördüğünüz üzere bu hackerler bu denli enterasan bakış açısına sahipler ve bizler diyoruz ki bunların ne yapacağı belli olmaz gibi.

Geçen cumartesi sunucularda epeyce yavaşlık olmasının başlıca nedeni olarak kendilerini gören hackerler pokemon go oyunu için sanırız önümüzdeki günlerde de yoğunluk yaparak dünyaya isimlerini duyurmayı amaçlamaktadır.

Sonuç kısmına geldiğimiz bu yazımızda yine bugün de normal iş mesaimiz sonunda sokaklardaki görevimizden artırdığımız bu vakitte oyun için haber yayınlayarak siz pokemon go oyuncularına bilgi aktarmış olduk.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar