Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO’da Virüs Tehlikesi Var ?

/
/
/
612 Views

Pokemon GO’da Virüs Tehlikesi Var ? diye şüphelenen siz değerli kullanıcılarımıza üzücü haberimiz var. Son zamanların en pokemon-virusupopüler mobil oyunu olan ve piyasaya hala beta sürümü olarak çıkan Pokemon GO’da virüs tehlikesi olduğu söylenmektedir. Peki bu virüs tehlikesi neden ortaya çıktı ve kullanıcıları bekleyen tehlikenin ne olduğunu sizlere açıklayalım.

Pokemon go ile yüklenen Apk dosyaları, kişisel bilgilerinizi kötü niyetli insanların kontrolüne verebilir böylece istemediğiniz bütün bilgilerinizi ele geçiren hackerlarda kötü işlerde kullanılır.

Fakat pokemon go oyuncuları için bu durum şuan için bir anlam ifade etmemektedir. Çünkü kullanıcılar level atlatmak ve daha fazla şeker toplamak için oyunun çıktığı ilk günden itibaren kullanmaya başladılar. Pokemon go için ve pokemon go plus için henüz resmi kanallar aracılığıyla satış olmamasına raümen kullanıcılar illegal yollardan oyunu oynamaya ve pokemon go plus bilekliği ise karaborsadan satın almaya başlamış bile.

Bu virüs için Mesadizayn adlı güvenlik şirketi çalışanlarından Ömer Sarı, Apk dosyasının içinde DroidJack kod adlı virüs tespit ettiğini bunun da siz oyun severlerin kişisel bilgilerinizi ele geçirdiğini söyledi. Kurulum dosyasının içine gizlenen bu trojan virüsü ile art niyetli kişiler akıllı telefonunuza kolaylıkla erişebilmesi de bu işin başka bir yöntemi.

Pokemon GO’da Virüs Tehlikesi!

İşte tüm bu nedenlerden ötürü Pokemon GO Kurulumu, Google Play ve AppStore Türkiye marketlerine girmeden indirmemek daha doğru olacaktır.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar