Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO Yeni Özellikler Sunacak!

/
/
/
527 Views

Pokemon GO Yeni Özellikler Sunacak!

Nintendo firması tarafından ünlü çizgi film Pokemon baz alınarak oluşturulan Pokemon GO oyunu gündemde yer almaya devam ediyor. Oyunun geliştiricileri ise, sürekli çalışarak bu etkiyi uzun vadeye yaymaya çalışıyor. Bu kapsamda açıklamalar yapan Niantic Labs kurucusu John Hanke önemli noktalara değindi.

Yeni Pokemonlar Geliyor!

Niantic Labs kurucusu John Hanke oyuna yeni Pokemonların eklenmesini planladıklarını belirtti. Yapılacak ekleme için kesin tarih vermeyen Hanke, ekleme sürecinin aylara hatta yıllara yayılabileceğini belirtti. İlk sunulan karakterlere ek sunulacak karakterler sayesinde oyunun heyecanının uzun süre korunması hedefleniyor.

Pokemon GO oyununda şu ana kadar kullanıcılara 151 karakter sunulmuş durumda. Bu karakterlerin bazıları her yerde her zaman bulunmayan karakterler. Son olarak ABD’de bir kullanıcının ülke içindeki 142 Pokemonu da toplamış olduğu haberleri geldi. Kullanıcılar şimdiden yeni karakterleri büyük bir heyecanla bekliyor.

Eğitim ve Takas İmkanı!

John Hanke tarafından yapılan açıklamanın asıl dikkat çekici yönü ise, oyun içerisinde eğitim ve takas özellikleri için çalışmaların başlatılmış olması. Oyuncuların poke topu, iksir, yumurta gibi gerekli malzemeleri topladıkları alan olan pokestop alanının tamamen kişiselleştirilmesi de planlar arasında yer alıyor.

Polemon GO oyunu popülerliğini bu tür yeniliklerle uzun süre koruyacak gibi görünüyor. Oyunun resmi olarak sunulduğu ülke sayısı henüz az olsa da oyun gündmde kalmaya ve yaygınlaşmaya devam ediyor.

Galiba en önemlisi de pokemon takası kısmıdır. Düşünsenize pokemonlarınızı geliştirip takas yoluyla beğendiğiniz pokemonu alma imkanı geliyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar