Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go’dan Beklenen Özellik

/
/
/
303 Views

Pokemon Go ilk duyurulduğunda o kadar merak edildi ki bu süreçte bir çok uyanık yatırımcılar bile oyun çıkmadan ülkemizde bütün siteleri almaya siteler kurmaya başladılar. İşte bu anlamda beklenen tarih olarak 6 Temmuz 2016’da resmi çıkışını gerçekleştirdi. Ve bu çıkışı ile sadece ülkemizde değil, dünya üzerindeki çoğu yerlerde ( bazı ülkelerde yasaktı!) süreç başlayarak oyun beta sürümü ile oynanmaya başlanmıştı.

Bu süreçte ülkemizde siz oyun severlere bu oyun ile alakalı olarak büyük bir yatırım yaparak sitemizi kurup siz değerli oyunseverlere pokemon go ile alakalı bütün anektotları aktarmıştık.

Fakat kısa süre sonra beta sürümü de oynanıp bütün aşamaları geçen oyuncular artık pokemon go oyunundan sıkılmaya başlamış hatta oyun firmasına mailler atarak yeni süreçlerin açılmasını beklemekteydiler. Hatta artık oyuncular sıkılmalarını da bir kenara bırakarak artık yeni gelecek olan oyuna bile merak uyandırmamaktadırlar.

Çıktığında tüm Dünya’da ses getiren, daha sonra da zamanla popülerliğini kaybeden oyun, sonunda oyunun hayranlarının beklediği ve fragmanlarında görülmesine rağmen uzun süredir ses seda çıkmayan özellikleri getiriyor. Oyuna sonunda Pokemon takas etme ve oyuncular arası gerçek zamanlı savaşma özelliği oyunun resmi çıkışından bir seneden fazla bir süre sonra oyuna getiriliyor.

Oyunla ilgili oyunun yapımcısı “Niantic”in oyunla ilgili istediklerinin sadece %10’unu yapabildiğini ve daha fazla özelliğin yolda olduğunu belirten Ishikara, oyunun geliştirilmesiyle ilgili açıklamadıkları başka olasılıklarında olduğunu söyledi.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar