Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go’nun Çocuklar İçin Yeni Versiyonu

/
/
/
257 Views

Pokemon Go’nun Çocuklar İçin Yeni Versiyonu Yayımlandı!

Pokemon Go, her gün daha fazla hayran kitlesine ulaşmakta olan bir oyun. Oyunun hem interaktif olması hem de dışarıda oynanması da, teknoloji severleri, oyuna yaklaştıran bir başka önemli etken.

Seveni kadar sevmeyeni de çok olan Pokemon Go için, farklı eleştiriler gündemden bir türlü düşmese de, oyun her geçen gün tutkunlarının büyük bir hız ile arttırıyor.

Pokemon Go’nun Çocuklar İçin Yepyeni Bir Versiyonu Piyasaya Sunuldu!

Pokemon Go, yaşı fark etmeksizin, her yaş aralığından kullanıcının beklentisine uygun. Bunu fark eden, girişimciler ise bu konuda fikir üretmeye başladılar bile. Geçtiğimiz günlerde, Güney Kore’de büyük bir firma, Pokemon Go’nun çocuklar için uygun olacak yepyeni bir versiyonunu yayımlayacağını duyurdu.

Social Network isimli firma, hali hazırda var olan Pokemon Go’nun çocuklar için direk olarak uygun olmadığını, 15 yaş altında bulunan çocukların, caddelerde ya da arabaların bulunduğu diğer mekanlarda, ekrana bakarak yürümelerinin sağlıksız olduğunu, başlarına da bir şey gelme tehlikesi bulunduğundan ötürü oynamalarının uygunsuz olduğunu öne sürerek, yeni bir versiyon öne sürdü.

Pokemon Go’nun çocuk versiyonu olarak bilinen Pororo Go, Güney Kore’de resmen piyasaya sürüldü. Çoğu ebeveyn, çocukları için çok daha sağlık bir uygulama olacağını düşünürken, bir kısmı da konseptin aynı olduğunu, pek de önemli bir fark bulunmayacağını öne sürüyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar