Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon Go’nun İlginç Yasaklanışı

/
/
/
537 Views

Her zaman dediğimiz gibi pokemon go‘ya yer yer iltifatlar gelmekte bazende kötü şeyler söylenmekte fakat bu durum oyunun giderek tüm dünya da yaygınlaşmasına engel olamamaktadır.

Bizlerde biraz kısa da olsa siz değerli dostlarımıza pokemon go haberleri vermeye devam etmemiz açısından bu haberi yapma gereği duyduk. Birde malüm sokaklarda demokrasi adına ülkemizin bekası adına nöbetlerimiz devam etmekte. Kısaca yazıp sokaklara meydanlara demokrasi nöbetine gidelim. Gildelim ki tekrar burda sizlere yazabileceğimiz bir özgürlüğümüz olsun….

Suudi Arabistan’da din alimleri Pokemon GO’ya karşı fetva yayınladı.

Pokemon Go için söylenilen en önemli yasaklanma nedeni pokemonun evrimler geçirmesi durumu işte bu konuda suudi arabistan din adamlarının verdiği demeç.

Pokemon GO oyunun evrimsel süreçler içermesi, oyunun içinde yer alan karakterlerin evrim geçirerek gelişmesi nedeninin İslami öğretilere aykırı olduğu nedeni ile daha önce de söylemiş oldukları fetvayı yenileyerek kamuoyuna bildirmişler.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar