Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go, Pokemon Go Apk, Pokemon Go İndir, Pokemon Go Türkiye, Pokemon Go Haberleri

img

Pokemon GO’ya Özel Güç Kaynağı!

/
/
/
248 Views

Pokemon GO’ya Özel Güç Kaynağı!

Gündemden bir türlü düşmeyen Pokemon GO, kendi ekonomisini oluşturmaya devam ediyor. Pokemon GO, gezerek oynanan bir oyun olduğu için batarya sorunu ortaya çıkabiliyor. Bu soruna çare olan güç kaynağında Pokemon GO kullanıcıları için özel üretilen ürün dikkat çekiyor.

Etiket Fiyatı 40 Dolar!

Pokemon GO oyuncuları için Pokemon topu şeklinde üretilen güç kaynağı büyük ilgi görüyor. Etsy üzerinden satışa çıkarılan ürün 500 mAh kapasiteye sahip. Bu güç kaynağını tam şarj etmeniz durumunda bataryanızın gücüne göre 1 ya da 2 kez doldurmanıza imkan sunuyor. Bu durum da Pokemon ararken şarj sorunu yaşayanların rahatlamasına neden oluyor.

Normal şartlarda bu kapasitedeki güç kaynakları bu fiyata satılmıyor ancak Pokemon topu şeklinde satışa sunulan bu ürün oldukça estetik bir çözüm sunuyor. Güç kaynağının çıkış gücü 2.1A olarak açıklandı.

Askı Aparatı Mevcut!

Pokemon GO oyununun bağımlıları için özel olarak üretilen güç kaynağı, askı aparatına da sahip. Böylelikle güç kaynağını boynunuza asarak kullanabilirsiniz. Kutu içerisinden şarj kablosu çıkmıyor. Herhangi bir USB kablosu rahatlıkla oluyor. Bunları göz önüne alarak alım yapmanızda fayda vardır.

Ülkemizde resmi olarak yayınlanması beklenen Pokemon GO için ürünler şimdiden yaygınlaşmaya başladı. Pokeball yani Poke Topu şeklindeki güç kaynağının yanı sıra, çeşitli oyuncaklar bulmanız da mümkün. Bakalım bu ürünler beklenen satışı elde edebilecekler mi?

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar